قبل از ازدواج خودت رو درمان کن!

0 15

سلام؛ موردی که لازم هست تا تذکر بدیم این هست که اگر قبل از ازدواج هستید و تصمیم گرفتید که ازدواج کنید و با مشکلات روانی مثل اضطراب، افسردگی، وسواس و یا هرکدوم از اختلالات شخصیت درگیر هستید و خودتون میدونید که این مشکل وجود داره سعی کنید بپذیرید و راه درمانش رو پیدا کنید. ما همیشه میگیم با افرادی که این ویژگی ها رو دارند سعی کنید ازدواج نکنید تا حل نشده.

پس اگر من خودم درگیر این سری مشکلات هستم، ببینیم و سعی کنم که کمک بگیریم از یک متخصص و قبل از اینکه وارد یک رابطه بشم این مشکلات را حل کنم. به این دلیل که بعد از برقرار کردن رابطه چون این مشکلات وجود داره نمیتونم رابطه ی خوبی را با طرف مقابلم برقرار بکنم و همین اضطراب، افسردگی و وسواس مشکلاتی را در رابطه ام بوجود میاره و مشکلات رابطه ایم رو حاد تر میکنه و شدید تر میکنه. بناربراین نیاز که به این مسئله توجه بکنیم.

نیاز به خدمات مشاوره روانشناسی دارید؟

برای رزرو وقت مشاوره، همین الان اقدام کنید! کارشناسان ما در مرکز مشاوره نیک داد در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

حتی افرادی که اعتماد بنفس پایینی دارند. میتونن این نکته را مد نظرشون قرار بدهند و سعی کنند خودشون در بالارفتن اعتماد بنفسشون کمک بکنند. مشکلاتی که ما خیلی سهل انگارانه از کنارش رد میشیم و خیلی دستم کم میگیریم این ها را، حلش نمیکنیم و بعد وارد رابطه میشیم. زمانیکه وارد رابطه میشیم به دلیل همین اعتماد بنفس پایین در رابطه با طرف مقابلمون مشکلات جدیدتری رو بوجود میاریم.  و هم برای خودمون ایجاد دردسر و مزاحمت میکنیم و هم برای طرف مقابلمون و یک رابطه ی لذت بخش و رضایت بخش رو نمیتونیم برقرار کنیم.

بنابراین مثل بیماری های جسمی که ما بهش توجه میکنیم مثل یک سرماخودرگی و سرفه کردن سریع به دکتر مراجعه میکنیم، لازم هست که اگر مواردی را توی روح و روانمون احساس میکنیم که نیاز هست که مراجعه بکنیم و بهش اهمیت بدهیم و دست کم نگیریم و این موارد را سعی کنیم که سریع حل و فصل کنیم. انشالله که موفق و موید باشید.

در صورت نیاز به خدمات مشاوره روانشناسی، مشاوره درمان وسواس، مشاوره درمان افسردگی و اضطراب میتوانید با شماره های 07132318862 – 09389099541 مرکز مشاوره نیک تماس حاصل نمایید.

نیاز به خدمات مشاوره روانشناسی دارید؟

برای رزرو وقت مشاوره، همین الان اقدام کنید! کارشناسان ما در مرکز مشاوره نیک داد در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه سوالات