13 کار یک زن برای عاشقانه کردن اتاق خواب

0 7,831

خیلی آسان است که با مرد خود وارد یک روال ثابت و یکنواخت شوید. شما باید شروع به خواندن در مورد کارهایی کنید که یک زن می تواند انجام دهد تا اتاق خواب را خوشرنگ و عاشقانه کند.

درست مانند کار، مطالعه، رفتن به باشگاه، یا حتی غذا خوردن، زندگی صمیمی شما نیز می‌تواند به روتین و حالت خسته‌کننده تبدیل شود.

بعد از آن، شما و شریک زندگیتان از نظر احساسی و ذهنی شروع به دور شدن از یکدیگر خواهید کرد که این موضوع آن را چالش برانگیز می کند برای برافروختن دوباره جرقه جنسی که زمانی در رابطه شما وجود داشت.

نیاز به خدمات مشاوره روانشناسی دارید؟

برای رزرو وقت مشاوره، همین الان اقدام کنید! کارشناسان ما در مرکز مشاوره نیک داد در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

اجازه ندهید این اتفاق برای ازدواج شما بیفتد! ایده ها یا کارهای زیادی وجود دارد که یک زن می تواند برای عاشقانه کردن اتاق خواب انجام دهد. در ادامه به این موارد می پردازیم. با نیک داد همراه باشید.

15 کاری که یک زن می تواند برای عاشقانه کردن اتاق خواب انجام دهد

این نکات ایده های جنسی عاشقانه بسیار خوبی را برای هر زنی که می خواهد اتاق خواب را برای او جذاب کند، ارائه می دهد.

1. با ترس های خود روبرو شوید

اگر به عنوان یک زن ناراحت هستید با شروع رابطه جنسی یا فعالیت جنسی. اگر می‌خواهید چیز جدیدی را پیشنهاد دهید یا می‌خواهید یک لحظات خوب را با هم شروع کنید، اما خیلی خجالت می‌کشید، وقت آن است که با ترس‌هایتان روبرو شوید.

هرچه بیشتر صدا یا بیان جنسی خود را پیدا کنید، زندگی جنسی شما عاشقانه تر می شود و شریک از شما قدردانی می کند.

اگر در ابتدا احساس ناخوشایندی می کنید، آن را با شریک زندگی خود در میان بگذارید.

این یکی از بهترین کارهایی است که یک زن می تواند برای عاشقانه کردن اتاق خواب انجام دهد. بالاخره چه کسی زنی با اعتماد به نفس را جذاب نمی بیند!

بیشتر بخوانید: اعتماد بنفس جنسی چیست؟

2. با هم ورزش کنید

یک چیز صمیمی در مورد زوجی که با هم ورزش می کنند وجود دارد.

چه این تأثیر روانی باشد که سلامت و سرزندگی شما را بهبود می بخشد، ارتباط پیشنهادی بین بدن و ذهن که زندگی جنسی سالم را ترویج می کند، یا هر دو شما ارتباط با بدن شما و مالکیت، علت این پدیده هر چه باشد، کار می کند.

این یک راه سالم برای خانم ها برای عاشقانه کردن اتاق خواب است. اگر شما و همسرتان قبلاً با هم ورزش نمی کردید، چرا همین الان شروع نکنید.

کارهایی که یک زن برای رابطه جنسی عاشقانه انجام میدهد

3. موقعیت های جدید را امتحان کنید

معرفی پوزیشن جنسی جدید به روال جنسی خود، نوع جدیدی از هیجان را به همراه خواهد داشت. در حالی که مردان دوست دارند پوزیشن های مختلف را امتحان کنند ، زنان تمایل دارند بسته به وضعیت بدنی، تعادل و نیروی جاذبه به موقعیت های راحت بچسبند.

از قوانین سرپیچی کنید و چیز جدیدی را امتحان کنید. شما همیشه می توانید در مورد موقعیت با شریک زندگی خود صحبت کنید و بر روی یکی از آنها توافق کنید که می تواند تجربه را از هر دو طرف افزایش دهد.

اگر مطمئن نیستید چه چیزی را امتحان کنید، کافی است یک بالش زیر کمر خود قرار دهید، و این باید تمام تفاوت مورد نیاز خود را ایجاد کند.

4. به یک مکان جدید بروید

گاهی اوقات برای یافتن جرقه گمشده در اتاق خواب به تغییر مکان نیاز دارید. موقعیت مکانی جدید روشی موثر برای ادویه بخشیدن به زندگی جنسی شماست.

برای یک فرار آخر هفته برنامه ریزی کنید یا یک تعطیلات ، یا اکنون از شهر خارج شوید. کار می کند.

5. خانه خود را کاوش کنید

اگر تغییر منظره بلافاصله امکان پذیر نیست، کارهای دیگری وجود دارد که یک زن می تواند انجام دهد تا اتاق خواب را خوشرنگ کند. سکس را از اتاق خواب بیرون بیاورید و آن را در همه مکان های غیر معمول انجام دهید.

روی کاناپه، در آشپزخانه و غیره … تغییر در دید، نور، لذت آن را فریبنده تر می کند.

بیشتر بخوانید: 12 نکته مهم در یک رابطه جنسی موفق

6. خودتان را در مقابل همسرتان لمس کنید

بهتر است برای شریک زندگی خود، بدن خود را بشناسید و لذت خود را در اختیار داشته باشید. خودتان را لمس کنید، به خصوص در مقابل او، زیرا تصاویر بصری مردان را دیوانه می کند و چه چیزی شما را به ارگاسم می رساند.

همیشه می توانید از شریک زندگی خود بخواهید که به آن ملحق شود و از او بخواهید کاری را که می خواهید انجام دهد. می تواند هیجان انگیز باشد و سکسی برای او. این چیزی غیرمعمول خواهد بود و باعث می شود شریک زندگی شما بیشتر احساس هیجان کند.

این یک لذت بصری برای او و یک تجربه لذت خالص برای شما خواهد بود.

7. فهرستی از فانتزی ها تهیه کنید

با شریک زندگی خود صحبت کنید و لیستی از تخیلات جنسی تهیه کنید. خواهید دید که حتی صحبت کردن و به اشتراک گذاشتن تمایلات جنسی شما را برای رابطه جنسی هیجان زده می کند.

هر دوی شما می توانید یک لیست تهیه کنید و برای اجرای این فانتزی ها برنامه ریزی کنید.

این واقعیت که همه آنها به زمان نیاز دارند، آن را هیجان انگیزتر می کند. همچنین هر دوی شما را در انتظار وقوع این فانتزی ها نگه می دارد.

بیشتر بخوانید: 5 نشانه مهم که باید به سکس تراپیست مراجعه کنید

8. یک فعالیت سرگرم کننده را با هم امتحان کنید

به یک فعالیت سرگرم کننده بپیوندید، بازی کنید، پیاده روی کنید، از یک مکان تاریخی دیدن کنید، تئاتر تماشا کنید، در یک نمایش موسیقی شرکت کنید، در کلاس های رقص شرکت کنید یا امتحان کنید. یک رستوران معروف انتخاب کنید و همین الان شروع کنید!

این فعالیت ها شما را با هم می خنداند، و وقتی با هم خوش می گذرد، مطمئناً در اتاق خواب بهتر می شود.

Couple Laying Together On Bed

9. آهسته انجام دهید

زندگی به شما می رسد و با آن، زندگی جنسی شما آسیب می بیند. از جلسات طولانی و مفصل گرفته تا غذاهای سریع، رابطه جنسی آنقدر یکنواخت می شود که افراد فراموش می کنند وقت خود را صرف لحظات عاشقانه و جنسی با همسرشان کنند.

اگر به دنبال راه هایی برای تقویت رابطه خود هستید، اولین کاری که باید انجام دهید این است که سرعت خود را کاهش دهید.

وقت خود را با یکدیگر اختصاص دهید و از آن لذت ببرید. عشق‌سازی آهسته ممکن است خسته‌کننده به نظر برسد، اما عملاً بسیار مؤثر و تأثیرگذار است.

وقتی برای لحظات جنسی زمان صرف میکنید، هر دوی شما بیشتر از آن لذت خواهید برد.

بیشتر بخوانید: مشاوره جنسی چیست؟

10. جلوی آینه انجام دهید

انجام فعالیت جنسی با همسرتان جلوی آینه، خیالی است که همه آن را دوست دارند. با این حال، اگر هر دو به بدن خود اطمینان داشته باشید، تجربه می تواند بهتر باشد.

اگر هر دو احساس راحتی می کنید، می توانید یک آینه کنار تخت یا روی سقف قرار دهید. شما همچنین می توانید عشق ورزی را در مقابل آینه حمام خود انتخاب کنید.

نگاه کردن به چهره‌ها و حالات لذت‌بخش یکدیگر باعث می‌شود که بدن‌تان با هم بهتر حرکت کند. این یک تجربه عالی خواهد بود که فقط یک بار آن را امتحان نخواهید کرد.

11. همدیگر را برهنه کنید

زمانی در زندگی فرا می رسد که وقت گذاشتن برای رابطه جنسی بسیار مهم می شود، و زمانی که این اتفاق می افتد، فراموش می کنید که کارهای کوچک صمیمی انجام دهید که آن را بهتر می کند.

شاید سال ها با یک شریک زندگی مشترک بوده اید. حرکات کوچک می تواند تفاوت بزرگی در عشق ورزی ایجاد کند. درآوردن سریع لباس می تواند یکی از عادت هایی باشد که برای زندگی جنسی شما مفید نیست.

سعی کنید لباس های یکدیگر را در بیاورید، آن هم خیلی آهسته. طراوت خواهد بود و برای افزودن هیجان بیشتر، می توانید سعی کنید برخی از لباس ها یا لوازم جانبی را نیز به همراه داشته باشید. انجام کاری که مدت‌هاست انجام نداده‌اید، جرقه را برمی‌گرداند.

برهنه کردن زن و شوهر برای رابطه جنسی عاشقانه

12. از روان کننده استفاده کنید

مهم نیست که از آن استفاده کرده اید یا نه، قدرت یک روان کننده را دست کم نگیرید.

اگر به دنبال کارهایی هستید که یک زن می تواند برای عاشقانه کردن اتاق خواب انجام دهد، روان کننده یک راه حل معجزه آسا است. اول از همه حس خوبی داره.

لوبریکانت یکی از چیزهایی را که باید در اتاق خواب امتحان کنید وقتی نمی دانید چه کاری انجام دهید. این تجربه شما را افزایش می دهد، و اگر کمی احساس خشکی در آنجا دارید مفید خواهد بود. همچنین در طعم های مختلف موجود است و به کاهش اصطکاک دردناک کمک می کند.

13. با یک درمانگر صحبت کنید

اگر فکر می کنید که تمام کارهای لازم برای تجربه یک رابطه جنسی لذت با همسرتان را انجام داده اید ولی هنوز نمی توانید رابطه خوبی با هم داشته باشید، حتما از یک مشاور سکس تراپی کمک بگیرید. مشاور میتوانید با بررسی وضعیت رابطه شما، راه های متنوع تری را در اختیارتان قرار دهید.

نتیجه گیری

اگرچه این نکات ممکن است بدیهی به نظر برسند، اما اغلب نادیده گرفته می شوند، اما انجام آنها بسیار آسان است.

بنابراین همین امروز شروع کنید، قدم های کوچک بردارید و همانطور که شروع می کنید، به زودی متوجه خواهید شد که چگونه یک زن می تواند همه چیز را تغییر دهد، و هر بار که این کار ها را انجام می دهید، به گرم کردن رابطه جنسی کمک میکنید، مطمئن باشید که ازدواج شما در همه زمینه ها شاد تر خواهد شد.

نیاز به خدمات مشاوره روانشناسی دارید؟

برای رزرو وقت مشاوره، همین الان اقدام کنید! کارشناسان ما در مرکز مشاوره نیک داد در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

منبع marriage
ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه سوالات