مشاوره تلفنی

0 104

مشاوره تلفنی 09389099541 کلینیک نیک داد

برخی از خدمات مشاوره روانشناسی ارائه شده در مرکز مشاوره تلفنی نیک داد

به طور کلی در مشاوره تلفنی نیک داد شما می توانید از تمامی مشاوره های متداول ما بهره مند گردید، در ادامه به معرفی مشاوره های ارائه شده توسط این مرکز می پردازیم:

نیاز به خدمات مشاوره روانشناسی دارید؟

برای رزرو وقت مشاوره، همین الان اقدام کنید! کارشناسان ما در مرکز مشاوره نیک داد در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

 • مشاوره ازدواج تلفنی
 • مشاوره قبل از ازدواج
 • مشاوره طلاق تلفنی
 • زوج درمانی تلفنی
 • مشاوره خیانت همسر و روابط زناشویی

در این بین برخی از مشاوره ها نظیر درمان بیماری های روانی، درمان اضطراب و استرس، مشکلات ترس و فوبیا (وحشت بسیار)، مشاوره افسردگی نیز وجود داشته که اگر چه نیازمند جلسات درمانی مداومی هستند اما با این حال در بسیاری از مواقع یک جلسه مشاوره تلفنی می تواند به عنوان شروع، بسیار موثر واقع گردد و حتی محرکی برای فرد به منظور پیگیری ادامه درمان شود.

در مشاوره تلفنی طیف وسیعی از خدمات مشاوره روانشناسی قابل ارائه می باشد

از دیگر موارد مشاوره تلفنی می توان به مشاوره تخصصی کودک و مشاوره نوجوان اشاره نمود. به طور معمول افرادی که دارای کودک یا نوجوانی هستند غالبا به دلیل آگاهی پایین در مورد پروسه رشد کودک و یا عدم آگاهی در رابطه با نحوه رفتار صحیح با نوجوان در زمینه تربیت فرزند خود به مشکل برمی خورند؛ لذا در بسیاری از مواقع می توان با بهره مندی از یک مشاوره اورژانسی مانع از بروز بسیاری از اتفاقات شد.

اگر مشغول به تحصیل هستید و یا به تازگی قصد دارید کار جدیدی را آغاز کنید مشاوره تحصیلی و مشاوره شغلی می تواند موفقیت بیشتری را در راه پیش رو برای شما به ارمغان آورد.

چنانچه شرایط بهره مندی از مشاوره حضوری در خصوص مشکلات فردی و مشکلات خانوادگی برای شما وجود ندارد می توانید در این زمینه از مشاوره تلفنی استفاده کنید. کلیه مشاوره های ذکر شده هم به صورت مشاوره تلفنی و هم به صورت مشاوره حضوری ارائه می گردد.

ارتباط با مشاورین روانشناسی تلفنی نیک داد

مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی نیک داد به منظور راحتی حال عزیزانی که امکان حضور در کلینیک و استفاده از مشاوره حضوری را ندارند خدمات روانشناسی را همچنین به صورت مشاوره تلفنی و در واقع مشاوره غیرحضوری ارائه نموده است. جهت رزرو وقت کافیست با شماره های 07132318862 – 09389099541 تماس حاصل نمایید.

مزایای مشاوره تلفنی

هیچ فردی را نمی توان یافت که در زندگی خود مشکلی نداشته باشد. بی توجهی به مشکلات کوچک رفته رفته باعث می شود که این مشکلات روی هم به مشکلی بزرگ تبدیل شوند و بر اثر ساده انگاری مشکلات و بی تفاوتی به آن ها در نهایت شاهد بروز اختلافاتی غیر قابل جبران بود.

مشاوره تلفنی ضمن مفید بودن برای افرادی که امکان شرکت در جلسات حضوری و مراجعه به کلینیک های روانشناسی و مرکز مشاوره خانواده را ندارند برای آن دسته از افرادی که آمادگی روانی لازم به منظور شرکت در جلسات حضوری را نداشته و نمی توانند به صورت رو در رو مشکل خود را مطرح کنند نیز بسیار کارآمد می باشد. برخی مواقع نیز رفتار کودک و یا نوجوانان باعث نگرانی خانواده ها شده و والدین به منظور داشتن رفتاری صحیح با فرزند خود در آن لحظه به یک مشاوره سریع و آنلاین نیاز دارند.

به نوعی می توان گفت 70 درصد از افرادی که اقدام به استفاده از مشاوره تلفنی می کنند پس از آن نسبت به حضور در جلسات مشاوره تمایل نشان داده اند. بی شک مشورت با مشاوران روانشناسی در مقایسه با درد و دل کردن با دوستان و آشنایان نتایج مطلوب تری را برای شما به ارمغان می آورد و شما ضمن آن که با مطرح کردن مشکل خود احساس سبکی می کنید می توانید از راهنمایی های علمی و تخصصی مشاوران نیز به منظور حل مشکل خود بهره بگیرید.

مشاوره روانشناسی تلفنی مزایای بسیار زیادی به نسبت مشاوره حضوری دارد

مشاوره روانشناسی تلفنی کلینیک نیک داد

مرکز مشاوره تلفنی نیک داد به واسطه خدمات مشاوره تلفنی و حضوری در زمینه های مختلف آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان است. در ادامه برخی از مهم ترین خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره روانشناسی نیک داد را با هم بررسی می کنیم:

 • مشاوره روانشناسی خانواده تلفنی

در مشاوره خانواده به بررسی مشکلاتی چون طلاق عاطفی، مشکل در ارتباط با همسر، رفع چالش های زندگی زناشویی، برخورد در مقابل رفتارهای منفی همسر و… پرداخته می شود و شما می توان در مشاوره تلفنی از چالش هایی که در رابطه با اعضای خانواده درگیر آن ها هستید با مشاور صحبت کنید. در صورتی که مایل به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید می توانید به بخش مشاوره خانواده سایت سری بزنید.

 • مشاوره روانشناسی طلاق تلفنی

شما می توانید پیش از اقدام به جدایی به صورت تلفنی با مشاور صحبت کرده تا مشاور پس از شنیدن توضیحات شما به بررسی دلایل شما برای طلاق بپردازد. در این حالت چنانچه راهی برای گره زدن پیوند میان شما و همسرتان وجود داشته باشد بی شک مشاور راهکارهای مناسبی را در اختیار شما قرار می دهد. علاوه بر آن شما همچنین می توانید به صورت مشاوره تلفنی از راهنمایی های یک مشاور متخصص در زمینه مسائل بعد از طلاق و نیز به حداقل رساندن آسیب های آن بر خود و فرزندانتان بهره ببرید. در بخش مشاوره طلاق شما عزیزان می توانید اطلاعات جامع تری را در این زمینه کسب کنید.

 • مشاوره تحصیلی تلفنی

در مشاوره تلفنی همچنین شما می توانید در زمینه های گوناگونی مشورت بگیرید. در ادامه انواع زمینه هایی که شما می توانید در خصوص آن ها از مشاوره تحصیلی به صورت مشاوره تلفنی بهره مند گردید آورده شده اند:

 1. انتخاب رشته دبیرستان
 2. در رابطه با دانشگاه
 3. انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد
 4. کنکور دکتری
 5. انتخاب رشته دکتری
 6. مصاحبه دکتری
 7. تغییر رشته تحصیلی در تمامی مقاطع
 8. انصراف از دانشگاه
 9. تحصیل بدون کنکور
 10. تحصیل در خارج از کشور
 11. افت تحصیلی
 12. ترک تحصیل
 13. مشکلات یادگیری و کاهش استرس و اضطراب در تحصیل

در بخش مشاوره تحصیلی می توانید اطلاعات بیشتری را در این خصوص کسب کنید.

 • مشاوره ازدواج تلفنی

شما می توانید به کمک مشاوره ازدواج تلفنی راهنمایی های موثری را پیش از ازدواج از مشاور در زمینه انتخاب همسر و پس از آن در رابطه با زندگی مشترک دریافت کنید. شما می توانید سوالات خود در زمینه ازدواج را در جلسات مشاوره تلفنی ازدواج مرکز نیک داد مطرح نموده و به صورت تخصصی پاسخ آن ها را دریافت نمایید.

کسب اطلاعات بیشتر در بخش مشاوره ازدواج

 • مشاوره مشاوره جنسی تلفنی

شما می توانید مشکلات خود در رابطه با مشکلات و کژکاری های جنسی نظیر دیرانزالی، زودانزالی، بیماری های مقاربتی، بی میلی جنسی، خود ارضایی و… را در مشاوره جنسی مطرح نمایید. مشاوره جنسی در زمینه یادگیری نحوه برقراری رابطه جنسی صحیح و لذت بخش و نیز آموزش تکنیک های جنسی نیز بسیار موثر و مفید واقع می گردد.

 • مشاوره کودک تلفنی

در خدمات روانشناسی مشاوره کودک، تمرکز بر روی کودکان و نوجوانان است. مشاورین کودک باعث خواهند شد تا اختلالات دوره کودکی بهبود پیدا کند، والدین روش تربیتی اصولی تر و مناسب تر را در رابطه با فرزندان خود در پیش بگیرند و در کل هدف اصلی این نوع مشاوره کمک به سلامت روان هر چه بیشتر کودکان و نوجوانان است.

در صورتی که قصد بهره مندی از مشاوره کودک را داشته می توانید اطلاعات بیشتری را در بخش مربوطه به دست آورید.

 • مشاوره ترک اعتیاد در کلینک نیک داد

در مشاوره ترک اعتیاد مشاور پس از آن که دلایل گرایش فرد به اعتیاد را مورد بررسی قرار داد به صورت مرحله به مرحله به صورت تلفنی به فرد مشاوره داده و راهکارهایی را برای موفقیت در این راه به او ارائه می کند. شما می توانید در مشاوره ترک اعتیاد مرکز نیک داد با صحبت در نزد مشاور در مورد مشکلات به وجود آمده در رابطه با اعتیاد خود، دوست و یا یکی از اعضای خانواده تان در این زمینه راهنمایی های لازم را دریافت کنید. در مشاوره ترک اعتیاد راهنمایی هایی با هدف درمان نگهدارنده به شمار ارائه می گردد تا پس از ترک نیز احتمال بازگشت شما به اعتیاد بسیار کمتر باشد.

مشاوره تلفنی ارتباط با جنس مخالف، مشاوره تلفنی فردی، مشاوره خیانت و… را می توان از دیگر خدمات مرکز مشاوره نیک داد به شمار آورد.

مشاوره تلفنی نیک داد

شما می توانید از طریق تماس با مشاوره تلفنی نیک داد در هر زمینه ای تخصصی ترین راهنمایی ها را دریافت کنید. در کلینیک روانشناسی نیک داد بهترین مشاوران روانشناس گرد هم آمده اند تا به بهترین شکل به شما در حل مشکلاتتان کمک نمایند. به عنوان نمونه شما در زمینه مشاوره تلفنی خانواده درمانی، زوج درمانی، و مشاوره تلفنی کودک و نوجوان می توانید حرفه ای ترین و تخصصی ترین راهکارها را از ما دریافت کنید.

در صورتی که نیاز باشد پس از مشاوره تلفنی ادامه درمان به صورت درمان حضوری صورت گیرد نیز درمان چند وجهی در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد. برای نمونه خدمات چند وجهی در رابطه با مسائل خانوادگی و زوج درمانی درمان و حل مشکل شما را به صورت هر چه سریع تر و موثرتر امکان پذیر می سازد. در مورد درمان استرس و اضطراب نیز در صورت صلاحدید مشاوره روانشناسی تلفنی در کنار روان درمانی برای شما درمان نوروفیدبک نیز در نظر گرفته می شود.

نیاز به خدمات مشاوره روانشناسی دارید؟

برای رزرو وقت مشاوره، همین الان اقدام کنید! کارشناسان ما در مرکز مشاوره نیک داد در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه سوالات