ماساژ و لامسه را در رابطه جنسی جدی بگیرید!

0 299

پوست بزرگترین اندام بدن است که دارای پایانه های حسی متعددی در اطراف خود است، بنابراین لمس، نوازش و ماساژ تمام نقاط بدن، حتی اندام های غیر جنسی، قبل و در حین رابطه جنسی می تواند باعث ایجاد حس صمیمیت و نزدیکی شود. و آمادگی بدن را تحریک کنید، به ویژه در زنان. در این مقاله به این موضوعات بیشتر میپردازیم. با نیک داد همراه باشید!

به گفته مشاور سکس تراپی، یک رابطه جنسی خوب که هر دو طرف را راضی کند، حداقل 30 دقیقه زمان نیاز دارد که 5 دقیقه در آغوش گرفتن، 5 دقیقه بوسه، 10 دقیقه لمس بدن، 5 دقیقه تحریک قسمت های حساس بدن و برانگیختگی کامل جنسی و در نهایت دخول.

زنان برای احساس رضایت کامل از رابطه جنسی به عشق، گرما و لمس بیشتری نیاز دارند. تغییرات هورمونی در زنان در طول چرخه قاعدگی می تواند باعث تغییرات شدید در میل جنسی شود. به عنوان مثال، ممکن است روزی یک زن احساس کند نیاز به رابطه جنسی سریع بدون مقدمه دارد، اما در روزهای دیگر به عشق و پیش نوازی شدید نیاز داشته باشد.

نیاز به خدمات مشاوره روانشناسی دارید؟

برای رزرو وقت مشاوره، همین الان اقدام کنید! کارشناسان ما در مرکز مشاوره نیک داد در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

متأسفانه به دلیل عدم آموزش مناسب جنسی و عدم مطالعه در این زمینه، مردان تصور می کنند که جذابیت جنسی دارای یک مرحله است و آن رابطه جنسی حداکثر به مدت 5 دقیقه است.

بسیاری از مردان، به محض احساس گرایش به همسر یا دریافت تمایل از همسر، با خود می گویند: “اکنون زمان آن رسیده است که من نقش یک همسر ایده آل را بازی کنم، و آنها شروع به رابطه جنسی می کنند.

نتیجه این رفتار این است که به دلیل عدم استفاده صحیح از لمس و نداشتن پیش آگاهی کافی قبل از مقاربت جنسی، زن باعث نارضایتی پنهان شوهر می شود. زنان در چنین شرایطی مانند کسی هستند که آب می نوشد اما هنوز تشنه است.

بیشتر بخوانید : 5 نشانه مهم که باید به سکس تراپیست مراجعه کنید

باید بدانید که جذابیت جنسی مراحل مختلفی دارد، به عنوان مثال، اگر جاذبه جنسی را به 10 قسمت تقسیم کنیم، از بین 1 تا 7 زن، نیاز به رابطه جنسی ندارند، بلکه فقط نوازش و آغوش شما را درخواست می کنند، ولی شما همیشه هر کشش جنسی را با 10 تعبیر میکنید و به جز عدد 10 سایر مراحل را برای کشش جنسی در نظر نمی گیرید.

دلیل این که پیرمردها و پیرزن ها یکدیگر را با محبت نوازش می کنند این است که به راحتی می توانند ضعف قدرت جنسی را با حس لامسه جبران کنند.

حس لامسه یکی از مهمترین عواملی است که بدون نیاز به مراحل اولیه به راحتی به نیازهای جنسی زنان پاسخ می دهد. بسیاری از زنان به دلیل این که شوهرشان به رابطه جنسی اهمیتی نمی دهد، نسبت به رابطه جنسی سرد می شوند و شوهران نیز ناخودآگاه از سردی همسر خود شکایت می کنند، غافل از این که سردی شوهرشان ناشی از بی اطلاعی آنها از مکانیسم اثر حسی است.

مردان به راحتی می توانند از تکنیک های مختلف لمسی برای جلب رضایت ذهنی و جسمی همسر خود استفاده کنند.

بیشتر بخوانید : 12 نکته مهم در یک رابطه جنسی موفق

نقش ماساژ در رابطه جنسی

تاثیر ماساژ جنسی در تقویت رابطه جنسی زن و شوهر

یکی از بهترین تکنیک های لمسی در رابطه جنسی یا حتی جذابیت جنسی، ماساژ است. اهمیت لمس در ماساژ آنقدر زیاد است که حتی می تواند زنان سرد مزاج را به داشتن رابطه جنسی وادار کند. ماساژ اندام های بدن، علاوه بر بهبود جریان خون در بدن، خستگی بدن را برطرف می کند و باعث تحسین احساسات مرد در مورد زن می شود یا برعکس، و در مواردی که جذابیت جنسی زن به مرد نه برای رابطه جنسی می تواند به راحتی روح او را ارضا می کند.

تماس دست مرد هنگام ماساژ بدن زن باعث خلسه ذهنی و رضایت کامل روح او می شود و دیگر نیازی به برقراری رابطه فیزیکی از نظر جسمی ندارد.

بنابراین وقتی همسرتان احساس می کند به شما علاقه جنسی دارد، می توانید با ماساژ دادن او را آرام کنید.

بیشتر بخوانید : 8 راهکاری که همسرتان را وفادارتر میکند!

اهمیت حس لامسه برای داشتن رابطه جنسی رضایت بخش

اهمیت حس لامسه برای داشتن رابطه جنسی رضایت بخش

ممکن است گاهی از خود بپرسید چه چیزی باعث می شود رابطه جنسی اینقدر عالی باشد، اما گاهی اوقات اینطور نیست.

رابطه جنسی فوق العاده زمانی ایجاد می شود که شامل همه حواس، حس بینایی، شنوایی، چشایی، بویایی و البته حس لامسه باشد.

نوازش و لمس قسمتهای غیر حساس بدن قبل از برقراری رابطه جنسی شرط لازم برای رهایی ذهن و بدن از تنشها و تجربه رابطه جنسی با کیفیت است.

پایانه های عصبی پراکنده در سراسر پوست به گرما، سرما، فشار و درد پاسخ می دهند. و دریابید که کدام یک از این محرک ها برای شریک جنسی شما لذت بخش تر است.

به هر حال، وقتی احساسات خود را در رابطه جنسی قرار می دهید، مطمئناً کیفیت رابطه را چند مرحله افزایش می دهید و علاوه بر رضایت جسمانی، به رضایت معنوی نیز خواهید رسید. در آغوش گرفتن، دادن زمان کافی برای لمس و نوازش بدن همسرتان در عین کاهش استرس جسمی و روحی، قطعاً برای هر دوی شما یک تجربه شیرین است.

نیاز به خدمات مشاوره روانشناسی دارید؟

برای رزرو وقت مشاوره، همین الان اقدام کنید! کارشناسان ما در مرکز مشاوره نیک داد در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه سوالات