قرنطینه و رابطه جنسی و جسمی

0 16

سلام

این روز ها خیلی ها غر میزنن که من و همسرم نمیتونیم با خیال راحت از لحاظ جنسی و جسمی به هم نزدیک بشیم و اصلا این ارتباطات رو برقرار نمیکنیم، تماس فیزیکی نداریم،صمیمتمون کم رنگ شده و خیلی ناامیدانه صحبت میکنن.ببینید من میخوام یک نکته رو خدمتتون عرض کنم:

نیاز به خدمات مشاوره روانشناسی دارید؟

برای رزرو وقت مشاوره، همین الان اقدام کنید! کارشناسان ما در مرکز مشاوره نیک داد در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

ما 9 تا صمیمت داریم. صمیمیت جنسی، جسمی،صمیمیت عاطفی، صمیمیت معنوی، صمیمیت زیبایی شناختی، صمیمیت تفریحی، صمیمیت عقلانی، صمیمیت زمانی.

ببینید درسته که ما الان خیلی نمیتونیم روی اون بخش صمیمیت جنسی و جسمی کار کنیم و ضعیف شده، ولی روی اون 7 تا بخش دیگه خیلی خوب میشه الان کار کرد، خیلی خوب میشه راجع به افکارمون، راجع به احساساتمون، باورهامون توی زمینه های مختلف باهم صحبت کنیم، تبادل نظر کنیم، تبادل اطلاعات بکنیم چه از لحاظ شخصی، چه از لحاظ معنوی و چه از لحاظ عاظفی بتونیم احساساتمون رو مثبت و منفی با هم در میان بگذاریم.

بیشتر بدانید : زوج درمانی

میتونیم از لحاظ تفریحی روی رابطمون کار کنیم. از لحاظ زمانی و تفریحی که خیلی هامون گله میکردیم که وقت برای من صرفه نمیکنه، تفریح با هم نداریم. ولی خب الان خیلی خوب میشه روی این موار کار کرد. وقتی بتونید روی این موارد کار بکنید توی این مدت خب این خیلی به بهتر شدن رابطه جنسی و جسمی تون بعد از دوران کرونا هم کمک میکنه. پس بیاییم از شرایط به بهترین نحو ممکن استفاده بکنیم. و سعی کنیم که اون جنبه های منفی رو پر رنگ نکنیم و در عوض سعی کنیم که اون جنبه های مثبت رو هرچه مثبت و مثبت تر انجامش بدیم.

مرکز مشاوره نیک داد آماده ارائه خدمات مشاوره ای روانشناسی در حوزه های مشاوره خانواده، مشاوره روانشناسی بالینی و … می باشد.

نیاز به خدمات مشاوره روانشناسی دارید؟

برای رزرو وقت مشاوره، همین الان اقدام کنید! کارشناسان ما در مرکز مشاوره نیک داد در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه سوالات