مشاوره غیر حضوری

برای گرفتن نوبت مشاوره روانشناسی آنلاین روی دکمه زیر کلیک کنید:

صحبت های خانم دکتر باصفت؛ مدیر مرکز مشاوره نیک داد

مزایای مشاوره روانشناسی غیر حضوری (تلفنی و آنلاین)

صرفه جویی در زمان

همه ما از ترافیک، دیر رسیدن، عرق کردن در گرمای تابستان و مواردی از این دست بیزاریم. مرکز مشاوره نیک داد جهت احترام به شما عزیزان، امکان خدمات مشاوره به صورت غیر حضوری را فراهم کرده است. شما میتوانید انواع خدمات روانشناسی را در مرکز نیک داد به صورت تلفنی و آنلاین تجربه کنید.

بازدهی بیشتر

یکی از دلایلی که جلسات مشاوره به صورت غیرحضوری (تلفنی و آنلاین) طرفدار زیاد دارد، اثر بخشی بالای آن است. طبق تحقیقات و نظرات مراکز برجسته کشور، در صورتیکه مشکلات فرد ریشه دار نباشد و در مدت کوتاهی ایجاد شده باشد، استفاده از جلسات مشاوره به صورت غیرحضوری میتواند تاثیر بسیار زیادی حل مشکل ایجاد کند.

هزینه کم تر

یکی از دغدغه های اکثر افراد، هزینه های جلسات مشاوره است. به واسطه اینکه جلسات مشاوره تلفنی و آنلاین اثر بخشی بالایی دارد، بنابراین این نوع جلسات مشاوره میتواند باعث کم شدن تعداد کلی جلسات نسبت به مشاوره های حضوری شود. که در نهایت باعث کاهش هزینه های مراجعین گردد. این موارد جدای از این است که مراجع نیازی به هزینه های دیگری نظیر رفت و آمد را نیز ندارد.

احساس راحتی با مشاور

خیلی از افراد از برخورد با مشاور احساس خجالت و کم رویی میکنند. در مشاوره غیر حضوری، این احساس به مراتب در افراد کمتر می شود، و شخص با میل و رغبت بیشتر و استرس کمتری در جلسه تلفنی و آنلاین حاضر می شود که میتواند بازدهی جلسه را به شدت افزایش دهد.

برقراری ارتباط سریع تر

معمولا در مشاوره هایی که به صورت حضوری برگزار می شود، تمام روز های هفته امکان برقراری جلسات وجود ندارد. اما در جلسات مشاوره غیر حضوری در همان روز امکان برقراری جلسه مشاوره وجود دارد. که این امکان در مواردی که به صورت اورژانسی است، تاثیر بسیار زیادی در افراد ایجاد می کند.