حلیمه باصفت

حلیمه باصفت؛ مدیر مرکز مشاوره روانشناسی نیک داد

من حلیمه باصفت هستم؛ مدیر و مؤسس مرکز مشاوره تخصصی ازدواج و خانواده نیک داد. دوران کارشناسی از فعالان علمی (دبیر انجمن علمی رشته روانشناسی و مدیر مسئول هفته نامه علمی/فرهنگی مهاد) دانشگاه بودم. دوران کارشناسی ارشدم رو دانشگاه یزد، دوره روزانه گرفتم. بلافاصله بعد از فارغ التحصیلی در سال ۱۳۹۰موفق به قبولی در مصاحبه تدریس در دانشگاههای پیام نور شدم و شروع به تدریسم در دانشگاه پیام نور شیراز و صفا شهر، نزدیکی من رو با دانشگاه و تدریس و مشاوره حفظ کرد.
در سال ۱۳۹۲ موفق به دریافت پروانه تخصصی از سازمان نظام روانشناسی شدم و رسما مطب مشاوره شخصی خودم رو افتتاح کردم. در این مدت هم، همزمان به تدریس و مشاوره در زمینه طلاق، ازدواج، خانواده و کودک و نوجوان پرداختم و در سال 1398 با توجه به پشتوانه علمی و تجربه در حوزه ازدواج و خانواده موفق به گذاران مراحل علمی و تخصصی تاسیس مرکز مشاوره ازدواج و خانواده با مجوز رسمی از نظام روانشناسی و همکاری وزارت ورزش و جوانان شدم و در سال 1399 به یاری خداوند مرکز مشاوره نیک داد افتتاح شد.

من در کنار بقیه همکاران متخصص در مرکز مشاوره نیک داد در زمینه های مشاوره خانواده، مشاوره ازدواج، طلاق، رابطه، کودک و نوجوان، مشاوره فردی، سکس تراپی و روان درمانی با شیوه های نوین روانشناسی به صورت حضوری، آنلاین و یا تلفنی به دوستان داخل و خارج از کشور خدمات خود را ارائه میدهیم.

نیاز به خدمات مشاوره روانشناسی دارید؟

برای رزرو وقت مشاوره، همین الان اقدام کنید! کارشناسان ما در مرکز مشاوره نیک داد در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه سوالات