مشاوره خانواده تلفنی 24 ساعته

2 96

مشکلات خانوادگی عامل بسیاری از موارد و بیماری‌ها می‌شود که افراد مختلف متعلق به آن خانواده را سال‌ها درگیر خودش می‌کند. اما اگر این افراد از مشاوره خانوادگی استفاده کنند، می‌توانند این موارد را در موعد مناسب حل کنند و از وخیم‌شدنشان جلوگیری به عمل بیاورند. مشکلی در این میان وجود دارد، دسترسی‌نداشتن همه افراد به این خدمات است که می‌توان آن را با استفاده از مشاوره خانواده تلفنی 24 ساعتی به طور کلی حل کرد.

در این مطلب قصد داریم، تعریف دقیق مشاوره خانواده تلفنی 24 ساعته و خدمات زیرمجموعه آن را بیان کنیم. همچنین در انتها مهم‌ترین مزیت‌های آن را معرفی نماییم تا به آگاهی کاملی در این زمینه بسیار مهم برسید و در این زمینه کمکتان کنیم.

خدمات مشاوره خانواده تلفنی 24 ساعته چیست و شامل چه مواردی است؟

نیاز به خدمات مشاوره روانشناسی دارید؟

برای رزرو وقت مشاوره، همین الان اقدام کنید! کارشناسان ما در مرکز مشاوره نیک داد در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

مشاوره خانواده تلفنی 24 ساعته بستری مناسب برای حل مشکلات مختلف را به افراد می‌دهد. زیرا امکان دارد که خانواده‌ها نتوانند تمامی مشکلات خودشان را با استفاده از صحبت در میان خودشان حل و فصل کنند. همچنین بروز اتفاق‌های ناگهانی نیز باعث می‌شود تا افراد در خانواده‌های متفاوت دچار شوک یا آسیب شوند و نیاز به استفاده چنین خدماتی پیدا کنند. در ادامه برخی از مهم‌ترین آن‌ها را به شما معرفی می‌کنیم و در موردشان شرح کوتاهی می‌دهیم.

زوج درمانی

احتمال بروز اختلاف در میان زوج‌های جوان بسیار زیاد است. این مشکلات در بسیاری از موارد به داخل خانواده‌های آن‌ها نیز کشیده می‌شود و آن‌ها را نیز درگیر می‌کند که می‌تواند زمینه‌ساز اختلاف میان آن‌ها گردد. مشاوره تلفنی 24 ساعته در خصوص زوج درمانی می‌تواند این مشکلات را حل کند و از ایجاد اختلافات نیز تا حد بسیار مناسبی جلوگیری نماید.

مشاوره طلاق

گاهی اوقات خانواده‌ها برای طلاق اقدام می‌کنند که باید برای انجام آن از مشاوره تلفنی خانواده استفاده کنند. مشاوره به آن‌ها می‌گوید که آیا راهی جهت بهبود رابطه آن‌ها وجود دارد یا باید همچنان به فکر طلاق باشند.

حل مشکلات ارتباطی

بسیاری از خانواده‌های با مشکل ارتباطی روبه‌رو هستند. به عنوان مثال شوهر نمی‌تواند به خوبی با زن خودش ارتباط بگیرد که باعث ایجاد سردی عاطفی در میان آن‌ها می‌شود. در این هنگام استفاده از مشاوره خانواده  الزامی است و نباید به کار‌گیری آن را به تعویق انداخت، زیرا صدمات جبران‌ناپذیری به همراه دارد.

آموزش سبک فرزند‌پروری

نحوه فرزند‌پروی و انجام درست آن بسیار مهم است، زیرا برروی رفتارهای او در آینده اثر قابل‌توجهی می‌گذارد و می‌تواند راهش را نیز تغییر دهد. اما برای یادگیری سبک درست این کار، نیاز است تا به مشاوره خانواده مراجعه کنید و از صحبت‌های و راهنمایی‌هایش جهت تربیت فرزند استفاده نمایید تا با مشکل خاصی در این زمینه روبه‌رو نشوید.

مشاوره خانواده تلفنی 24 ساعته چه مزیت‌هایی دارد؟

پس از اینکه به طور کامل با مشاوره خانواده تلفنی و خدمات مهم آن آشنا شدید، نوبت بیان مزیت‌هایش است. مزیت‌ها به شما کمک می‌کند تا متوجه دلیل استفاده از این نوع مشاوره شوید و ابهامی در این زمینه نداشته باشید.

مزایای استفاده از مشاوره خانواده تلفنی

نیازی به خروج از خانه برای دریافت مشاوره خانواده نیست

کرونا، ترافیک، آلودگی‌های شهرهای بزرگ و بسیاری مشکلات دیگر، باعث می‌شوند تا افراد تمایلی جهت خروج از خانه  و استفاده از خدمات مشاوره خانوادگی را نداشته باشند. اما جای نگرانی نیست، زیرا این افراد می‌توانند از خدمات مشاوره خانواده به صورت 24 ساعت در منزل خودشان استفاده کنند و نیازی به خروج از خانه نداشته باشند و با مشکلات گفته‌شده نیز روبه‌رو نشوند که مطلوب آن‌ها است.

در زمان‌های مختلف قابل دسترس است

مشغله‌های کاری مختلف باعث می‌شود تا افراد زمان کافی برای مشاوره در طول روز را نداشته باشند و بخواهند عصر یا در ساعت‌های ابتدایی شب به انجام این کار بپردازند. این امکان در هنگام استفاده از مشاوره حضور وجود ندارد، اما می‌توان با به کار‌گیری مشاوره خانواده به صورت 24 ساعته از این امکان بسیار مهم استفاده کرد و محدودیتی برای ساعت مشاوره نداشت که برای افراد پردغدغه و شلوغ مزیت مطلوبی به شمار می‌آید.

بیان نکات در هنگام مشاوره تلفنی خانواده راحت‌تر است

هنگامی که شما با یک فرد به صورت حضوری صحبت می‌کنید، امکان بروز تعارف بسیار وجود دارد و ممکن است که نتوانید به علت تعارف و خجالت نکات مدنظر خودتان را به درستی مطرح کنید. مشاوره خانواده نیز این قاعده پیروی می‌کند. اما می‌توان با استفاده از نوع تلفنی و 24 ساعته آن این مشکل را به طور کلی حل نمود. این موضوع کمک می‌کند تا بتوانید در طور مشاوره تمامی موارد و نکات مدنظر خودتان را به طور مناسب مطرح کنید و محدودیتی در این زمینه نداشته باشید.

کیفیت مناسبی دارد

کیفیت مشاوره خانواده تلفنی 24 ساعته بسیار مناسب است و از این نظر به شما اطمینان کامل را می‌دهد. زیرا بسیای از افراد می‌ترسند که در صورت استفاده از آن نتوانند مشکلات خودشان را برطرف کنند که تفکری غلط است.

هزینه‌هایتان کاهش پیدا می‌کند

همه خانواده‌ها در شهرهای بزرگ زندگی نمی‌کنند و دسترسی به مشاور ندارند. این افراد مجبور می‌شوند که برای استفاده از این خدمات، به شهرهای بزرگ مراجعه کنند که این موضوع باعث افزایش هزینه‌های آن‌ها می‌گردد. این افراد می‌توانند برای کاهش هزینه‌های خودشان از مشاوره خانواده تلفنی 24 ساعته استفاده کنند و دردسرهای مرتبط به آن را نکشند.

امکان دریافت مشاوره به صورت گروهی نیز وجود دارد

اگر می‌خواهید به صورت گروهی مشاوره خانواده دریافت کنید، می‌توانید از نوع 24 ساعته و تلفنی استفاده کنید و این امکان را برای شما به وجود می‌آورد که نکته بسیار مهمی به شمار می‌آید.

از مشاوره خانواده تلفنی 24 ساعته استفاده کنید

مشاوره خانواده تلفنی 24 ساعته کمک می‌کند تا شما بتوانید مشکلات و موارد مختلف ایجاد‌شده را به راحتی حل کنید. همچنین این نوع از مشاوره امکان دسترسی راحت‌تر، کاهش هزینه‌های مربوط به مشاوره و امکان استفاده از آن در منزل را به شما می‌دهد. بنابراین توصیه می‌کنیم که از آن استفاده کنید تا بتوانید از بزرگ‌شدن مشکلات کوچک جلوگیری کنید.

مرکز مشاوره نیک‌داد مجموعه‌ای متخصص در این زمینه است و شما می‌توانید برای دریافت تمامی موارد زیرمجموعه مشاوره خانواده با ما در ارتباط باشید. برای این کار کافیست که از دکمه رزرو وقت مشاوره جهت ارسال پیام در واتس اپ کمک بگیرید. کارشناسان ما در اسرع وقت به پیام شما پاسخ می دهند.

مشاوره خانواده تلفنی 24 ساعته در شیراز

نیک مجموعه ای است که شعبه اصلی آن در شیراز مستقر است. اگر نیاز به خدمات مشاوره روانشناسی خانواده دارید، میتوانید از مشاوره حضوری در شیراز و یا تلفنی با شماره 07132318862 تماس حاصل نمایید.

نیاز به خدمات مشاوره روانشناسی دارید؟

برای رزرو وقت مشاوره، همین الان اقدام کنید! کارشناسان ما در مرکز مشاوره نیک داد در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه سوالات
ستاره

سلام،روزبخیر،من دختری هستم که ۴۰ساله بابرادرم مشکل دارم توی خانواده،پدرومادرم فوت شدن،من وخواهرم وبرادرم باهم زندگی میکنیم،ازنظر روحی وروانی وجسمی خیلی بهم ریختم،بایدچیکارکنم؟راهنمایی میخوام